Перш ніж оформити замовлення на нашому сайті, будь ласка, ознайомтеся зі сторінкою "Інформація" (посилання у правому верхньому куті кожної сторінки сайту) і цією Угодою. Якщо ви не погодитеся з нею, тоді не зможете скористатися нашими послугами.

Ця Угода регламентує відносини між "Сервісом замовлення їжі Міксфуд" (далі - Сайт) і фізичною особою (далі - Користувач), що скористався послугами, зазначеними на сайті.

Угода набуває чинності з моменту вираження Користувачем згоди з його умовами шляхом реєстрації, замовлення на сайті, або дзвінком у службу доставки із замовленням.

Сайт це інформаційна система замовлень, яка пропонує Користувачам можливість замовити продукти і товари певних виробників.

Сайт не є виробником або продавцем товарів, представлених на сайті. Користувач погоджується з тим, що всі послуги надаються «як є» і що адміністрація Сайту не несе відповідальності і не гарантує, що послуги Сайту будуть відповідати вимогам Користувача; якість якого-небудь продукту, послуги, актуальність інформації й ін., отриманого з використанням послуг Сайту, будуть відповідати очікуванням Користувача, тому весь процес, від приготування продукту до його реалізації не залежить від Сайту.

Користувач, здійснюючи замовлення по сайту або по телефону, зобов'язується отримати і оплатити замовлення по чеку від постачальника, в обумовленому місці і в обумовлений час, і гарантує достовірність інформації про заявку, місце і час отримання замовлення.

У разі виникнення претензій до поставлених товарів або послуг Користувач зобов'язується пред'являти претензії безпосередньо до виробника даної продукції. Сайт не несе відповідальності за якість товарів, що надаються постачальниками.

Сайт може здійснювати записи телефонних розмов з Користувачем. Зберігання та використання Сайтом добровільно наданих користувачами даних відповідає законодавству України про недоторканність особистої інформації. Дані користувачів використовуються для виконання послуги доставки і не надаються третім особам.

Логотипи, торгові марки належать їх власникам, наведені на сайті зразки тільки інформують про можливість замовити посередницьку послугу доставки продукції даних торгових марок.

Всі можливі спори вирішуються шляхом переговорів, у разі повної розбіжності - згідно з нормами чинного українського законодавства, при цьому:
1. Сайт не бере участі у можливих суперечках (в т.ч. і судових) між постачальниками (ресторанами та іншими партнерами) і Користувачами.
2. Сайт не несе відповідальності за дотримання / недотримання постачальниками та іншими службами своїх зобов'язань перед Користувачем, а також за достовірність інформації, наданої такими службами. Сайт є інформаційним сполучною ланкою між постачальником і користувачем, інформація про яких розміщена на сайті http://mixfood.ua/.

Здійснюючи замовлення в нашій службі за замовчуванням означає, що ви згодні з умовами цієї Угоди.